Ochrona Fizyczna

OCHRONA FIZYCZNA

Safety Secret Group istnieje na rynku security od wielu lat. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Zaufali nam partnerzy z wielu branż. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. We współpracy z naszymi Klientami stawiamy indywidualny model współpracy dostosowany do potrzeb, aby otoczyć Klienta indywidualną opieką i osiągać maksimum skuteczności. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie serwisu security. Usługi ochrony fizycznej to podstawa naszej całościowej oferty. Wyróżniamy się na rynku:

✔ Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników, którzy odnajdują się w każdej sytuacji i każdych warunkach. Kadra stale podnosi swoje umiejętności dzięki certyfikatom oraz szkoleniom. Kładziemy nacisk na ciągłe podwyższanie kompetencji

✔ Nasza obsługa idzie w parze z jakością. 

✔ Niezależnie jak trudne zadania stawiają przed nami Klienci, podejmujemy się każdego. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz odpowiednio wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą z odpowiednim przygotowaniem do pełnienia swojej roli zawodowej. 

✔ Do ochrony imprez masowych typujemy pracowników z odpowiednim przeszkoleniem członka służb porządkowych i z dobranymi predyspozycjami, by w porę rozpoznawać i zapobiegać niebezpieczeństwu.

Co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy? Poznaj ofertę indywidualną, skontaktuj się z naszym specjalistą.